MOVEO GLASS

 

Valgusküllasus ja helikindlus - Dorma MOVEO Glass ühendab kaks  näiliselt vastukäivat omadust - läbipaistvuse ja helikindluse. Selle süsteemiga on võimalik ruumi jagada nii, et nähtavuse ja valguse levimisele säiliks maksimaalne avatus, kuid samas tõkestab segava helifooni levimist kõrge heliisolatsiooniga (Rw indeks kuni 50 dB) kindel piire.

Keskkonna loomine - MOVEO Glass mooduleid saab kasutada kombinatsioonis standardsete MOVEO seinaelementidega, mis pakub avaraid võimalusi ruumikujunduseks ja keskkonna loomiseks. 

MOVEO Glass paneele saab varustada voldikkardinatega, mis annab suurepärase võimaluse soovi korral ruumiosi üksteisest ka visuaalselt eraldada. 

Dorma pakub ka kõrgtehnoloogilist toodet nimega Magic Glass, kus seinapaneelid varustatakse klaasiga, mille pinnale on kantud eriliste omadustega vedelkristallide kiht, mida elektriliselt mõjutades muudetakse klaas hetkeliselt läbipaistvast piimjaks-läbipaistmatuks või vastupidi.  

Vaatamata oma funktsionaalsusele ja näilisele lihtsusele annab klaaspaneelide kasutamine siiski kvõimaluse ka disaineritele sisekjuunduses sõna sekka ütelda. Nimelt on klaasipindu võimalik värvida, katta karestatud või trükitud, digiprinditud või kilele kantud mustritega jne., kusjuures klaas säilitab seejuures oma põhiomaduse - valgusjuhtivuse. 

MOVEO nõuab väga vähe ladustamisruumi, mis jätab väga head võimalused kujundada ruumi nii, et see oleks avar ja terviklik ka siis, kui sein näiteks mõne piduliku sündmuse tähistamiseks ladustusalale paigutatakse.  


 


Tel: +372 502 6774 info@hektolan.ee hektolan