KIVISPOON - LOODUSE POOLT DISAINITUD SISEKUJUNDUSLoodus pakub väga laia ja ilusat värvivalikut, mis väljendub väga ehedalt just looduslikus kivis. Kokkupuude loodusliku kiviga annab inimesele elava meelelise kogemuse. Miljonite aastate jooksul looduse poolt kujundatud mustrid on unikaalsed ja kordumatud.

Kivispoon ongi see looduslik kivi – kaunis, väärikas ja ajatu. Kas Sind võluvad ja inspireerivad loodus ja looduslikud pinnad, nagu puit või kivi? 

Kivispoon avab Sulle võmaluse nautida naturaalse kivi ilu oma kodus või tööpaigas, või aksessuaaridega seda endaga kaasas kandes – võimalused on väga mitmekesised. 

Kasutus: 

  • Mööbli  esipaneelid
  • Seinakatted
  • Vannitoa pinnad
  • Põrandad
  • Kaupluste sisekujunduse elemendid
  • Toolid, lauad, uksed 
  • Rikkalikult muid võimalusi, piirajaks vaid fantaasia


KIVISPOONID

Kivispoon kiltkivist. Kivispooni valmistamiseks sobiva kvaliteetse kiltkivi tähtsamad leiukohad asuvad Indias, Lõuna-Aafrikas ja Brasiilias. Kiltkivi naturaalsed värvid säilivad väga hästi ka intensiivse valguse käes, kuna on UV-kiirte mõjule immuunsed.

Sobib eriti hästi mööbli ilmestamiseks kööki, vannituppa, aga ka uste katteks, seintele, lakke - nii koju kui kontorisse.


Kvarts-kiltkivi. Kvarts-kiltkivi leidub palju kogu maailmas, kuid kivispooni tegemiseks sobib vaid pehme Lõuna-Aafrikast ja Indiast kaevandatav kivi. Erinevalt tavalisest kiltkivist, mille pind on tasane ja peenestruktuurne, on kvarts-kiltkivi jämedamakoelise kristalse pinnaga ning selle pinnakihil paljanduv kvarts ja muud mineraalid annavad kivispooni pinnale omapärase kumama ja sära.


Liivakivi. Liivakivi on settekivim, mis on moodustunud ühtseks massiks tsementeerunud kvartsliiva teradest. Meie pakutava liivakivispooni "Sahara" jaoks kaevandatakse toorainet karjääridest Põhja-Saksamaal. Liivakivi lõigatakse seal kõrgtehnoloogilisel meetodil vertikaalselt suurteks lehtedeks.  "Sahara" omab väga meeldivat tekstuuri, kus pinnale moodustub moodusub sooneline muster, mille värvigamma varieerub pruunist kollaseni. Liivakivispoon lisab oma soojuse näilise pehmusega interjöörile hubasust. Teda on võimalik liimida otse kaetavale pinnale ning temast saab vormida isegi kolmemõõtmelisi struktuure.


Nanokovi. Nanokivi-spoon on imeõhuke, kogupaksusega 0,3-0,9mm, naturaalsete nahakiudude karkassil kivimikiht, mille omadused sarnanevad natraalse naha omadustele. Uudse tehnoloogiaga toodetud materjali saab kasutada omanäoliste aksessuaaride - kottide, rihmade, raamatute, märkmike, isegi kingade katmiseks. Seda kasutatakse edukalt ka mööblidetailide, uste jms. katmiseks. Tulemus on uudne, ilus ja ainulaadne.Tel: +372 502 6774 info@hektolan.ee hektolan