"Kontaktide öö" Linnahallis (31.10.2016)

K.a. novembri alguses toimub Linnahallis disainerite ja arhitektide üritus "Kontaktide öö", mille erisuunitluseks on akustika teema.
Algaval nädalal toimub järjekordne "Kontaktide öö", kohtumisfoorum arhitektidele, disaineritele ja teistele ühiseid huvisfääre omavatele inimestele. Seekordne üritus kannab temaatilist alapealkirja "Akustika". Toimumispaigaks on valitud Tallinna Linnahall, mida erialainimesed teavad kui erilise akustikaga ehitist, ja mille tuleviku üle sellelgi foorumil mõtteid vahetada kavatsetakse. Ürituse peakülaliseks on Jaapani tippakustik hr. Yasuhiso Toyota.

OÜ Hektolan võtab üritusest osa ja esineb sellel väikese väljapanekuga oma selle valdkonna toodetest, milleks on akustilised siirdseinad Dorma MOVEO ja Dorma VARIFLEX ning Richter'i akustilised paneelid, mis nii oma akustiliste omaduste poolest kui tehniliste võimaluste ja teostuse kvaliteedi poolest sobiksid kahtlemata ka sellesse väärikasse hoonesse, kui selle uuendamine ükskord tõsiselt ette võetakse.
Tegemist on väga tänuväärse ettevõtmisega ja nii mõnedki akustikast ja arhitektuurist huvituvad ning muidugi ka Linnahalli väärikat tulevikku oma südameasjaks pidavad erialainimesed vaatavad sellele lootusrikka pilguga.
Ka meie loodame näha rohket osavõttu ning viljakaid kontakte ja värskeid ideid!
Tel: +372 664 4720 info@hektolan.ee hektolan